پنج هتل بی نظیر دنیا

هتل KAKSLAUTTANEN، فنلاند

هتل KAKSLAUTTANEN به سبک خانه های اسکیمویی ولی با سقف های شیشه ای و به صورت کابین های جداگانه در فنلاند می باشد که برای هر کابین سونا و منقل منحصر به فرد اختصاص داده شده است.می توانید در حالی که در رختخواب گرم خود دراز کشیده اید از دیدن شفق های قطبی لذت ببرید.
 

پنج هتل بی نظیر دنیا

هتل Rayavadee، تایلند

هتل Rayavadee در قلب شهر کرابی تایلند و حاشیه پارک ملی خلیج آن قرار دارد. این هتل در حدود دو دهه پیش با هدف تعامل با طبیعت ساخته شد. به همین منظور تنوع گیاهی، جانوری و دریایی این اقامتگاه بی نظیر و هیچ درختی برای ساخت این آن قطع نشده است.
 

پنج هتل بی نظیر دنیا

هتل ویلا Honegg، سوئیس

هتل ویلا Honegg هتل خصوصی 5 ستاره ای در قلب سوئیس و بر فراز دریاچه لوسرین است که قدمت آن به سال 1905 می رسد ولی در سال 2011 بعد از نوسازی به عنوان هتل با حفظ میراث تاریخیش بازگشایی شد.این هتل 23 اتاق و سوئیت دارد و اقامتی آرامش بخش و راحت را در فضایی کوهستانی را برای مسافرانش به ارمغان می آورد.
 

پنج هتل بی نظیر دنیا

اقامتگاه لدرا، دریای کارائیب

اقامتگاه لدرا در جزیره اسقف لوسیا در منطقه ای که مشهور به مزارع کاکائو می باشد و بر فراز صخره ای آتشفشانی قرار دارد.این اقامتگاه قدیمی ترین و البته لوکس ترین اقامتگاه منطقه و البته تنها اقامتگاهی که در لیست میراث فرهنگ جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.اقامتگاه لدرا با 37 اتاق و سوییت که با وسایل لوکس و دست ساز هنرمندان جزیره تزیین شده به خصوص سوییت ویژه معروف به "دیوار باز" اقامتی به یادماندنی به همراه نمای چشم نواز دریای کارائیب را به مسافران هدیه می دهد.
 

پنج هتل بی نظیر دنیا

هتل بلمند کاروسو، ایتالیا

هتل بلمند کاروسو که در واقع قصری متعلق به قرن 11 میلادی بوده بر روی صخره ای در ساحل آمالفی ایتالیا قرار دارد.دیوارهای قدیمی و سقف های نقاشی شده این هتل به علاوه باغ گلکاری شده و البته استخر فوق العاده آن هر مسافری را مجذوب خود می کند. مجموعه استخر هتل بلمند کاروسو از لوکس ترین مجموعه های شنای ایتالیا می باشد که نمای چشم نوازی از دریای مدیترانه و شهر را به نمایش می گذارد.
 

پنج هتل بی نظیر دنیا

کانال تلگرام : https://t.me/behparvaz