رستوران های تبریز

رستوران حاج علی

رستوران حاج علی تبریز یکی از رستوران های قدیمی شهر تبریز می باشد که در بازار تبریز بازار کلاه دوزان (بوهچی بازار) قرار دارد . این رستوران بیش از 100 سال است که در بازار تبریز در حال فعالیت می باشد که غذاهای سنتی ایرانی مانند چلو کباب را با بهترین کیفیت به مشتریان خود عرضه می کند . رستوران حاج علی یکی از بهترین رستوران هایی است که سایت تبریز تور پیشنهاد می کند چون هم می توانید از بازار سرپوشیده جهان دیدن کنید و هم غذا های با کیفیت را بچشید . غذاهایی که در رستوران حاج علی ارائه می شود عبرات اند از : کباب کوبیده , برگ , جوجه کباب می باشد که میتوانید این غذاها را با کیفیت بالا مزه کنید

رستوران های تبریز

رستوران سنتی شهریار (حمام نوبر)

حمام نوبر یکی از جاذبه های تاریخی شهر تبریز می باشد که این رستوران در خیابان امام خمینی روبروی مصلی تبریز واقع شده است . امروزه حمام نوبر به یک رستوران سنتی تبدیل شده است که تمام کارکنان آن با لباس آذری به مشتریان خدمات رسانی میکند . اگر به سنگ فرش تربیت سری زدید حتما از این رستوران دیدن نمایید و از غذاهای آن لذت ببرید .

رستوران های تبریز

رستوران جلالی سردرود

در سال 1360 اولین شعبه ی رستوران جلالی در شهر سردرود فعالیت خود را آغاز کرده است که کیفیت غذاهای رستوران جلالی به گونه ای بود که مردم شهر تبریز را به خود جذب کرده بود امروزه رستوران جلالی در چند شعبه در تبریز افتتاح شده است تا هم به مشتریان شهر تبریز هم گردشگرانی که به شهر تبریز مسافرت می کنند خدمت رسانی کند . رستوران جلالی در 3 شعبه بلوار 29 بهمن , ارتش جنوبی و میدان بسیج شعبه دارد که میزبان مردم تبریز و گرشگران است .

رستوران های تبریز

رستوران ایمانی

رستوران ایمانی در سردرود واقع شده است که با تبریز حدود 20 دقیقه فاصله دارد . غذاهای رستوران ایمانی از نظر کیفیت درجه 1 می باشد که به گردشگران توصیه می شود هنگام مسافرت به شهر تبریز از این رستوران دیدن نمایند و از غذاهای آن لذت ببرند . رستوران ایمانی دو شعبه در تبریز دارد که هر کدام دیزاین متفاوتی دارند قیمت های این رستوران نسبت به کیفیت غذاهای آن مناسب می باشد .

رستوران های تبریز

رستوران حاج محمد آشپز

رستوران حاج محمد آشپز که یکی از رستوران ها قدیمی شهر تبریز می باشد که کیفیت غذاهای خود را حفظ کرده است . رستوران حاج محمد آشپز بالاتر از سه راه طالقانی 10 قدم بالاتر از هتل سهند قرار گرفته است . در این رستوران می توانید بهترین کیفیت غذاهای ایرانی را بچشید که یکی از غذاها معروف این رستوران کباب ایرانی می باشد که با کیفیت درجه یک آماده می شود .

رستوران های تبریز

 

تور تبریز کنوان

کانال تلگرام : https://t.me/behparvaz