تور بانکوک

7 شب بانکوک

اعتبار تا تاریخ 9 آبان

 

تور بانکوک

معابد باتکوک

معبد های بانکوک یکی از پر طرفدارترین جاذبه های گردشگری تایلند می باشد یکی از بزرگترین و قدیمی ترین معبد ها در بانکوک در نزدیکی کاخ پادشاهی قرار دارد و بودای خوابیده را در خود جای داده است این بودا که از طلا ساخته شده است این بودا دارای 46 متر طول و 15 متر ارتفاع دارد ودر  چشم های آن از مروارید استفاده شده است . یکی از مقدس ترین بودا بودای زمردین است که در همین کاخ پادشاهی قرار دارد و از سنگ های زینتی یشمی ساخته شده است و هر ساله یکی از پر طرفدارترین مکان برای مسافران تایلند می باشد .

غذاهای تایلندی

گشت گذار با پای پیاده به خاطر وجود محله های مختلف و بازار های تماشایی و وجود کافه ها و دکه های کوچک غذا فروشی در همه قسمت های شهر موجود می باشد یکی از تفریحات مردم بانکوک غذا خوردن از دکه های کوچک می باشد و این غذاها بسیار تازه و سالم می باشد و نگران شلوغی و خستگی روز هم نباشید اگر در یک هتل چند ستاره اقامت داشته باشید می توان ماساژ خود را در اتاق یا سالن اسپای هتل تجربه کنید .

شهر سوخته

شهر تاریخی آیوتایا که این مکان تاریخی 417 سال قدمت دارد و یکی از تاریخی ترین و بزرگترین مناطق تاریخی جنوب شرقی آسیا قرار گرفته است . آیوتا در 89 کیلومتری شمال شهر بانکوک قرار گرفته است و معماری این شهر تاریخی الهام گرفته از معماری هنر کامبوج و هنر دوره ی سوخوتای است . این شهر در زمان خود یکی از بهترین شهر ها محسوب می شد که در سال 1991 در فهرست آثار جهانی یونیسکو ثبت شده است .

شمال بانکوک

این پارک ملی در فهرست جهانی یونیسکو به ثبت رسیده است که دومین پارک ملی بزرگ تایلند و یکی از بزرگترین و پر بازدید ترین پارک ملی می باشد این پارک در امتداد چهار شهر سارابوری , ناخون نایوک , ناخون راتچاسیما و پراچین پری گسترده شده است . پارک ملی با ویژگی های منحصر به فرد همچون منظره ای کوهستانی و سرسبز , دره های حاصل خیز , آبشار های خروشان , تنوع زیستی غنی و فاصله حدود 3 ساعته با شهر بانکوک دارد و سالانه گردشگران زیادی را به خود جمع می کند و علاوه بر آن این پارک زیبا منزلگاه 320 نوع پرندگان , 67 نوع پستاندار و گونه گیاهی می باشد

کانال تلگرام : https://t.me/behparvaz