تور پوکت

تور پوکت

تور پوکت

تور پوکت

تور پوکت

 

پوکت در جنوب شرقی تایلند واقع شده است که یکی از بهترین و افسانه ای ترین منطقه توریستی جهان به شمار می رود .این شهر تمام ویژگی های برای تعطیلات ایده آل را براورده می کند در پوکت سواحل شنی زیبایی در کنار دریا گسترده شده است و دارای آب گرم زلال و جاذبه های زیر آب که برای غواصی مناسب هستند.سواحل غربی پوکت مخلوطی از خلیج های شنی و پرتگاه های عظیم آهکی که ناحیه ی مهم توریستی می باشد . ساحل کامالا , ساحل پاتونگ , ساحل کارون از جمله خلیج های شنی می باشد .

تور های جنگلی سرسبز گرمسیری جنگل های گسترده نارگیل شالیزار ها موج سواری سواری بر روی فیل ها قایق سواری را تجربه کنید .
 

تور پوکت

بازدید از فانگ نگا بای

یکی از گردش های مهم در فانگ نگا بای فیل سواری و رانندگی در سواحل پوکت می باشد همچنین یکی از دیگر تفریحات گشتن جزیره با قایق های کوچک در دریای فانگ نگا می باشد .

تور پوکت

جزیره ی جیمز باند

یکی از مشهورترین گشت ها بازدید از جزیره ی جمیز باند می باشد که اولین بار با فیلم "مردی با اسلحه طلایی" جیمز باند به شهرت رسید. اکثر تورهای منطقه، بازدید از این مکان دارند.

تور پوکت

روستای Koh Panyee

این روستا بر روی آب بنا شده است در کنار صخره بزرگ واقع است. موقع ناهار، بسیار از توریست هایی که از جزیره ی جیمز باند دیدن می کنند، به اینجا آورده می شوند تا هم ناهار بخورند و هم از صنایع دستی این منطقه خرید نمایند.

تور پوکت

بازدید از پارک تفریحی Phuket FantaSea

این پارک مملو از فعالیت های سرگرم کننده می باشد. در دهکده ی موجود در این پارک نه تنها معماری فوق العاده ای را شاهد خواهید بود بلکه از فروشگاه های هدیه و سوغاتی بازدید می کنید نمایش هایی از فیل ها را خواهید دید و حتی شاید بر فیل سوار شوید. بازی های بسیاری هم برای کودکان وجود دارد. رستوران بوفه ی Golden Kinnaree در کنار Golden Pavilion و یک دریاچه واقع شده و قصر تئاتر فیل ها نیز 3 هزار نفر گنجایش دارد و نوای فوق العاده ای ایجاد می کند.

تور پوکت

کانال تلگرام : https://t.me/behparvaz