تور پاتایا
تور 7 شب پاتایا
اعتبار از 1,2 تا 9 آبان

تور پاتایا

تور پاتایا

تور پاتایا

جزیره مرجان پاتایا

جزیره مرجان پاتایا یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری پاتایا می باشد که با شهر ساحلی پاتایا حدود 7 کیلومتر فاصله دارد و دارای سواحل شنی سفید می باشد محیط این جزیره بسیار زیبا و آرام بوده و آب های آن دارای مرجان های بی نظیر می باشد . جزیره مرجانی یکی از جاذبه های دیدنی در پاتایا می باشد که همه ساله گردشگران زیادی برای دیدن این منطقه در تور تایلند ثبت نام می کنند برای بازدید از این جزیره می توان با لنج هایی که هر صبح گردشگران را به این جزیره می برند و عصر بر می گردانند ثبت نام نمایند

تور پاتایا

ساحل جامتین پاتایا

ساحل جامتین پاتایا که بخش شرقی ساحل خلیج تایلند که در بخش شرقی ساحل خلیج تایلند و در جنوب پاتایا واقع شده است . این ساحل با طولی بیش از ۶ کیلومتر پوشیده شده از شن و ماسه در مقایسه با دیگر سواحل شلوغ در بخش های شمالی بسیار آرام و ساکت می باشد، از جمله جاذبه های ساحل جامتین پاتایا ، که دربعضی از آنها در جهان مقام اول را دارد می توان به ورزش های آبی چون: جت اسکی، قایقرانی، غواصی و همچنین برگزاری فستیوال های مختلف سالیانه اشاره کرد.

تور پاتایا

پارک سنگ های چند ملیون ساله

پارک سنگ های چند ملیون ساله و مزرعه کروکدیل در نزدیکی شهر پاتایا قرار دارد . و در آن درهتان زیبا و سنک های عظیم الجثه با قدمت چند سال و چند ملیون سال وجود دارد . در قسمتی از این پارک مزرعه کروکدیل ها قرار دارد که بیش از 1000 کروکدیل در خود جای داده است و حیوانات دیگر از جمله فیل ها و گربه ماهی ها و مار ماهی ها و گونه ای از اسب ها و خرس های کم یاب و شیر , ببر , شتر , آهو در این پارک وجود دارد . هر روزه نمایش جذابی از کروکدیل ها نیز اجرا میشوند .

تور پاتایا

مینی سیام

مینی سیام Mini siam در نزدیکی مرکز پاتایا قرار دارد و در آن ماکت های کوچکی از آثار تاریخی مشهور جهان و تایلند قرار گرفته شده است . مینی سیام یکی از سومین مجموعه های مینیاتوری بعد از هلند و تایلند می باشد که در این مجموعه بیش از 100 نوع مجموعه مینیاتوری و آثار تاریخی همچون معبد ها برج ایفل، مجسمه آزادی، برج کج پیزا و تخت جمشید جزو این مجموعه قرار گرفته شده است

تور پاتایا

باغ وحش ببر ها

باغ وحش ببرها در شما شهر پاتایا قرار دارد و بیش از 200 ببر بنگال و هزاران کروکدیل در خود جای داده است . علاوه بر این حیوانات دیگری مانند شتر مرغ ، شتر تک کوهان، کانگورو و پرندگان عجیبی در این باغ وحش وجود دارند.در این باغ وحش نمایش مانند پرش ببرها از حلقه آتش , کشتی کروکدیل ها , رقص بازی بسکتبال فیل ها از نمونه نمایش های این باغ وحش می باشد .

تور پاتایا

معبد مدرن وانسانگ وارارام

معبد وانسانگ مهم ترین معبد پاتایا می باشد که ساختمانی مدرن دارد معماری این معبد الهام گرفته از معماری ژاپن , چین , هند , سوئس می باشد در کنار این معبد یک یک موزه چینی قرار دارد با نام whian sian که شامل آثار هنری با ارزش و آنتیک کشور چین می باشد . این معبد در 12 کیلومتر جنوب پاتایا قرار دارد و تنها 3 کیلومتر با باغ استوایی نانگ نوچ فاصله دارد و نزدیک به کوه بودا است .

تور پاتایا

کانال تلگرام : https://t.me/behparvaz