تور زمینی ایغدیر
هر هفته چهارشنبه                                            

تور زمینی ایغدیر ترکیه

به استانبولی (Igdir) شهری است در کشور ترکیه که در استان ایغدیر واقع شده است . ایغدیر در شمال شرقی ترکیه در همسایگی کشور ارمنستان است که تا مرز ایران 2 ساعت فاصله دارد . اگر زمان کمی برای مسافرت به شهر ترکیه دارید این شهر را به شما توصیه میکنیم .

تور زمینی ایغدیر

اهالی شهر ایغدیر (ترکیه) را کرد و ارمنی تشکیل می دهند . در گذشته اکثر مردم شهر ایغدیر را ارمنی ها تشکیل می دادند ایغدیر شهری آباد و دارای فعالیت زیادی است مغازه های بزرگ و نمایندگیهای شرکت های نساجی و مبل در این شرکت دیده می شود.

 

برای رفتن به ایغدیر بهترین راه مرز بازرگان است که پس از خروج می توانید منظره ای از کوه های آرارات را در سمت راست خود مشاهده کنید بعد از 40 کیلومتر بعد از مرز به شهر دوبایزید خواهید رسید . شهر دوبایزید شهری بسیار کوچک کمی بزرگتر از ده بوده و جاذبه ی چندانی ندارد دوبایزید یک سه راهی است .

تور زمینی ایغدیر

تقریبا تمام شهر های کوچک از جمله ایغدیر از یک قانون پیروی می کنند اگر این قانون را بدانید نیازی به نقشه و آشنایی قبلی با شهر را نخواهید داشت آن قانون این است که مراکز خرید و تجاری معمولا مرکز شهر می باشند و اگر تابلوهای مرکز شهر (sehir merkezi) را دنبال کنید به مکان های مد نظر خود خواهید رسید .

 

ایغدیر مقصد بسیاری از هموطنان ایرانی است اکثر مردم بخصوص فروشندگان در ایغدیر به زبان آذری مسلط هستند و در اکثر محل ها می توانید تابلو ها و یا نوشته های به زبان فارسی جلوی اماکن را مشاهده نمایید .

تور زمینی ایغدیر

درایغدیر تا دلتان بخواهد هتل و متل و مسافرخانه وجود دارد . اکثر این هتل ها برای جذب گرشگران ایرانی تابلو و دستنوشته های ایرانی دارند . و تصوری که ما از هتل ها در ترکیه داریم به این صورت است که هتل 2 ستاره در ترکیه یعنی یک مسافرخانه معمولی در ایران محسوب می شود .

تور زمینی ایغدیر

بسیاری از برند های معروف مثل پوشاک ال سی وایکیکی کوتون و فروشگاه ها و هایپیرمارکت,میگروس,بیم در این شهر شعبه دارند برخلاف شهر های دیگر ترکیه در شهر ایغدیر تمام فروشگاه ها ساعت 7.30 به وقت ایران بسته می شوند .

تور زمینی ایغدیر

برای اطلاع از تور زمینی ایغدیر با آژانس هواپیمایی به پرواز تماس حاصل بفرمایید.

جهت مشاهده تور وان اینجا کلیک نمایید.

 

کانال تلگرام : https://t.me/behparvaz