بهترین مقصد ها برای کسانی که به تور آسیا می روند چند مقصدی است که در آسیا وجود دارد و کسانی که برای اولین بار به این قاره سفر می کنند . نسبت به بقیه تجربه راحت تری فراهم میکنند . با اینکه هر جا در آسیا برای تفریح و بازدید مناسب است اما بعضی قاره ها به دلیل این که گردشگران اولین بار تجربه می کنند شاید خسته بر انگیز باشد . اگر زیاد به آسیا سفر نکرده اید این هفت مقصد تور آسیا مکان‌هایی عالی برای آشنایی با حال و هوای خاص و منحصر به فرد این قاره هستند.

 

رفتن به کوالالامپور در تور مالزی

کوالالامپور یکی از شهر های جنوب شهر آسیا می باشد . ولی رفتن به تور مالزی ارزان تمام می‌شود و غذاهای این شهر نیز عالی هستند. ترکیب اقلیت‌های متنوع که در این شهر زندگی می‌کنند، باعث شده شما بتوانید در زمان سفرتان فرهنگ چینی، هندی و مالایی را در یک مکان تجربه کنید. این به این معنی است که شما می‌توانید به راحتی با استفاده از زبان انگلیسی اطراف را بگردید.

 

بهترین مقصدها برای کسانی که به تور آسیا می روند

رفتن به چیانگ مای در تور تایلند

بانکوک برای کسانی که اولین بار به تور تایلند می‌روند می‌تواند بهتریین سفر از نوع آب هوای مناسب برای آن ها باشد . ترافیک، آلودگی هوا و حال و هوای خاص پایتخت تایلند، زمان برای عادت کردن می‌خواهد. جاده خائو سان، منطقه کوله‌ پشتی‌گردهای بانکوک، برای شلوغی و جشن‌های شبانه‌اش معروف است. با این که چیانگ مای نیز به اندازه خودش مشکلات مربوط به ترافیک و آلودگی هوا دارد، اما بسیاری از مسافران، وسعت کم و جاذبه‌های بسیار شهر قدیمی را ترجیح می‌دهند. قیمت‌ها در چیانگ مای نیز از بانکوک و بعضی از جزایر تایلند کمی بهتر هستند. چیانگ مای در تمام تایلند برای غذاهای عالی و محیط دوستانه‌اش، نسبت به شهرهای جنوبی کشور، شهرت فراوانی دارد. و اگر حتی این شهر هم برایتان زیاد بود، می‌توانید به Pai بروید. این شهر دلپذیر قرار گرفته در کوهستان‌ها، تنها 4 ساعت به سمت شمال با چیانگ مای فاصله دارد.

 

بهترین مقصدها برای کسانی که به تور آسیا می روند

رفتن به تور سریلانکا

سریلانکا تجربه فوق‌العاده آرامش‌بخش‌تری نسبت به شبه قاره بسیار بزرگ هند در شمال، برایتان فراهم می‌کند. با این که بخشی از حال و هوای هند به این جزیره رسیده است، اما بدون شک سریلانکا در چشم کسانی که اولین بار به آسیا آمده‌اند خیلی خیلی کمتر، دیوانه‌ وار و پر هیاهو به نظر می‌آید. سواحل زیبا در امتداد کل ساحل، فرصتی برای استراحت و دوری از کولومبو شلوغ در اختیارتان قرار می‌دهند و Galle نیز شهری دلپذیر برای گشت و گذار است. سواحل مخفی این کشور مکان‌هایی عالی برای تجربه غواصی سطحی هستند. سریلانکا برای پرنده‌ها و گوناگونی حیات‌وحشش نیز معروف است.

 

بهترین مقصدها برای کسانی که به تور آسیا می روند

رفتن به تور هنگ کنگ

سال‌هایی که هنگ کنگ در استعمار بریتانیا سپری کرده، باعث شده انگلیسی به شکل گسترده‌ای در این منطقه صحبت شود. بعد از انتقال حاکمیت در سال 1997، هنگ کنگ حالا بخش ویژه اداری و متعلق به چین است. کسانی که اولین بار به تور چین می‌روند متوجه می‌شوند که شروع از هنگ کنگ بسیار راحت‌تر از رفتن به پکن و مواجهه با غافلگیری‌های فرهنگی در سرزمین اصلی چین است.

 

بهترین مقصدها برای کسانی که به تور آسیا می روند

رفتن به تور بالی در اندونزی

یک دلیلی وجود دارد که بالی در میان 17 هزار جزیره اندونزی بیشترین تعداد گردشگران را به خود جذب می‌کند. علاوه بر پروازهای ارزان به آنجا، زیرساخت‌های توریستی این منطقه نیز عالی هستند. شما می‌توانید از حال و هوای پر از جشن کوتا دور شده و برای لذت بردن از آرامش سواحل به آن سوی جزیره بروید. و همچنان می‌توانید فضای دلپذیر Ubud را تجربه کنید؛ این شهر بعد از این که در فیلم و کتاب پر مخاطب Eat, Love, Pray عنوان شد، محبوبیتی فوق‌العاده بالا پیدا کرد. بالی همچنین یکی از برترین مقصدهای ماه عسل در کل آسیا است.

 

بهترین مقصدها برای کسانی که به تور آسیا می روند

رفتن به تور سنگاپور

سنگاپور امن، تمیز و راحت است؛ تازه اگر نخواهیم بگوییم که نسبت به دیگر مقصدهای جنوب شرق آسیا به شکل بی‌نقصی تمیزتر است. رسیدن به سنگاپور را نمی‌توان از این آسان‌تر تصور کرد؛ فرودگاه چانگی سنگاپور یکی از بهترین و کارآمدترین فرودگاه‌های جهان است. سیستم عالی حمل و نقل عمومی، گشت و گذار در این شهر/کشور را فوق‌العاده راحت کرده است. وقتی از گم شدن در هزارتوی مال‌های خرید و موزه‌های متعدد خسته شدید، می‌توانید به فضاهای سبز و پارک‌های فراوان این شهر پناه ببرید. برای این که سفرتان حتی آسانتر شود، همه در این کشور به خوبی انگلیسی صحبت می‌کنند. گروه بزرگی از کارگران خارجی در زمان حال حاضر سنگاپور را خانه خود می‌دانند.

 

بهترین مقصدها برای کسانی که به تور آسیا می روند

 

کانال تلگرام : https://t.me/behparvaz