تور کیش

کیش یکی از سرسبز ترین جزیره های خلیج فارس می باشد که در دو دهه اخیر بیش از دو هکتار از جزیره جنگل کاری شده است . جزیره کیش دارای جاهای دیدنی مختلفی می باشد از سواحل کیش می توان به جاذبه های دیدنی مثل سواحل ماسه‌ای، اسکله تفریحی، جاده کرانه، پیست دوچرخه سواری، شهر زیرزمینی کاریز، شهر باستانی حریره، کشتی یونانی، روستای باغو، ورزشهای دریایی کیش، درخت لور، گذر هنرمندان، نخلستان باغ بهشت، پارک دلفین، بوستان آهوان، پایاب کیش، مجموعه آکواریوم، آب انبار مجموعه ورزشی المپیک با انواع زمین های ورزشی فوتبال، تنیس، استخر، والیبال، بسکتبال، شطرنج، اسکواش، بیلیارد، بولینگ مریم و دها مکان دیدنی دیگر می توان یاد کرد .

 

بوستان آهوان کیش (Park gazelles) : بوستان آهوان کیش یکی از جذاب ترین جاهای دیدنی کیش است، این بوستان با زمینی به مساحت 2 هکتار در انتهای خیابان فردوسی جزیره کیش واقع شده است. در این بوستان به غیر از آهو چند گونه های دیگری از حیوانات مثل شیر، روباه، شغال، میمون، گوزن و انواع پرندگان نیز نگهداری می شوند، ولی آهوها برخلاف سایر حیوانات که در قفس نگهداری می شوند، به صورت آزادانه در این پارک زندگی می کنند. کودکان علاوه بر مشاهده این حیوانات زیبا می توانند از وسایل بازی موجود در این پارک نیز استفاده کنند.

 

اسکله تفریحی کیش بهترین مکان دیدنی کیش (Grand Recreational Pier) : اسکله تفریحی کیش یکی از بهترین جاذبه های کیش به حساب می آید این اسکله در جزیره قرار گرفته و دارای عرشه ای زیبا و چوبی است که و شما را به سمت آبهای نیلگون خلیج فارس هدایت می کند . این مکان یکی از بهترین مناطق برای پیاده روی و گردش در جزیره ی کیش به حساب می آید این اسکله نیز به جاهای تفریحی همچون بولینگ مریم کیش و سینما 4 بعدی و کلوپ تفریحی نزدیک است  . و در اطراف این اسکله پر از کافه و مراکز تفریحی است که می توانید لحظات خوشی را در اسکله تفریحی کیش بگذرانید .