تور 7 شب و 8 روز

اعتبار تا تاریخ 22 اسفند

تور پکن

تور پکن

پکن شهری شلوغ و پر سر صدا و پر جمعیت است . پکن یک شهر خوب برای جست و جو و گشت گذار با پای پیاده است و لذت بردن از خوراکی های و غذا های شبانه و بازدید از برخی جاذبه های توریستی برتر است . بهترین زمان برای مسافرت به شهر پکن اول شهریور تا مهر ماه است هم تعداد توریست در این ماه بسیار کمتر از ماه های دیگر است .

 

جاذبه های گرشگری پکن

نانلوگوکسیانگ : نانلوگوکسیانگ (Nanluoguxiang) خیابانی مدرن در پکن است شبانه رستوران ها و کافه های شیک جوانان را مانند یک آهنربا جذب می کند این محل در طول روز برای خریداران و کسانی که دنبال مد هستند ساکت تر می شود . نانلوگوکسیانگ در Guloudongdajie (خیابان گولو شرقی) واقع شده است که یک پیاده روی کوتاه تا برج طبل فاصله دارد که یک محل با کوچه های باریک که با خانه های سنتی پر شده است .

 

کاخ تابستانی : این کاخ در 15 کیلومتری از مرکز پکن واقع شده است که به در اطراف آن پر از تپه و دریاچه است . این کاخ از اسم آن هم که معلوم است برای اقامت های تابستانی برای امپراطوران چین مورد استفاده قرار می گرفت این باغ در سال 1750 به طور قابل ملاحظه با باغ ها و کاخ های از سراسر چین گسترش یافت .

 

بادالینگ : بادالینگ (Badaling) ساده ترین محل برای دسترسی به دیوار چین است یکی از شلوغ ترین مکان ها در چین است برای اینکه به ازدحام نخورید در یک بعد از ظهر در اواسط هفته به بازدید از این مکان بروید . این محل با اتوبوس عمومی از Deshengmen در جاده رینگ دوم پکن قابل دسترسی است. نما های دیوار بزرگ طولانی ترین موزه در فضای باز جهان پیچ خورده در میان کوه ها بسیار جذاب است . بادالینگ دسترسی با صندلی چرخدار به برخی از بخش‌ها را دارد، و همچنین خانه موزه دیوار بزرگ شگفت آور با دایوراماهایی از ساختمان و دفاع از دیوار است.

 

شهر ممنوعه : شهر ممنوعه یکی از کاخ های بزرگ جهان است که هم طراز با کاخ های کرملین و باکینگهام , و ورسای است . شهر ممنوعه یکی از محبوب ترین جاذبه های توریستی در پکن است که ازدحام جمعین آن را اثبات می کند . هیچ راهی برای جلوگیری از ازدحام جمعیت در اینجا وجود ندارد، اما بازدید کنندگان ممکن است یخواهند که سالن‌ها را در هر طرف برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کشور بررسی کنند. 

برای مشاهده از پکیج های تور پکن با آژانس به پرواز تماس حاصل فرمایید .

 

کانال تلگرام : https://t.me/behparvaz