تور هوایی استانبول

ویژه 3 و 5 مرداد 

تور هوایی استانبول

تور هوایی استانبول

تور هوایی استانبول ویژه 11 و 14 خرداد با پرواز ایران ایرتور ساعت حرکت از تبریز 14:45 می باشد و ساعت برگشت از استانبول 17:30 می باشد . استانبول یکی از شهر های پر طرفدار  و مقاصد خرید دنیا می باشد . در این شهر انواع بازار های سنتی و انواع قالی ها و فرش هایی که یکی از مهم ترین سوغاتی های شهر استانبول می باشد و مراکز خرید های دیدنی که حتما توصیه می شود از این مراکز دیدن نمایید .

مرکز خرید جواهیر

بزرگترین مرکز خرید اروپا و ششمین مرکز خرید دنیا که بیش از صد نوع برند و مارک های از پوشاک و جواهر گرفته تا اسباب بازی و رستوران در این مرکز خرید وجود دارد . بهتر است قبل از خرید از مراکز جواهیر به نقشه و طبقات این مرکز خرید نگاهی بیندازید تا بهتر بتوانید اجناس خود را خریداری کنید . برند های معروفی که در این مرکز خرید شعبه دارند عبارت اند از : بنتون، آدیداس، اسپریت، کانورس، دبنهامز، لیوایز، زارا، مانگو و ماسیمو‌دوتی . ساعت کار مرکز خرید جواهر از ساعت بین 10 صبح تا 10 شب می باشد .
 

تور هوایی استانبول

خیابان استقلال

خیابان استقلال یکی از بهترین مکان هایی می باشد که در شهر استانبول واقع شده است اگر به شهر استانبول مسافرت کردید و از خیابان استقلال بازدید نکردید انگار در پاریس باشید  به شانزلیزه نروید . خیابان استقلال در طول 3 کیلومتر از میدان پر جنب جوش تقسیم شروع می شود که دو طرف آن پر از کافه , رستوران , بوتیک های زیبا و مهمترین مراکز خرید های که در این خیابان وجود دارد . انتهای خیابان هم حال هوای دلچسبی دارد مغازه های که ساز های قدیمی می فروشد و نقاشانی که آثارشان را به حراج گذاشته اند که این خیابان را به بهترین خیابان خرید و گردش تبدیل کرده است . خیابان استقلال جزو بهترین دیدنی های شهر استانبول به حساب می آید و بی دلیل نیست که آخر هفته ها حدود دو سه ملیون به بازدید این مکان می آیند .

تور هوایی استانبول

مرکز خرید مترو سیتی

مترو سیتی مرکز خرید ساده و بی ادعا می باشد که میتوانید در این مرکز خرید جنس های مختلف با قیمت مناسب را پیدا کنید . این مرکز خرید در 4 طبقه شیشه ای ساخته شده است و فضای آن جوری می باشد که انگار در فضای آزاد خرید می کنید مرکز خرید مترو سیتی دارای 140 مغازه با برند های مختلف می باشد که این برند ها عبارت اند از : منگو، سواچ، ماکز اند اسپنسر و زارا می باشد و در فودکورت این مرکز خرید یک مغازه هست که اسکندر کباب می فروشد که یکی از با کیفیت ترین و خوشمزه ترین کباب های این شهر می باشد .

تور هوایی استانبول

مرکز خرید مارمارا

مرکز خرید مارمارا یکی از مراکز خریدی است که بیشتر برای خرید لوازم خانگی به این مرکز مراجعه می کنند قسمت های بزرگی که این مرکز خرید دارد عبارت است از برند های مشهور لوازم خانگی که با قیمت مناسب میتوانید موارد مورد نیاز خود را خرید بکنید البته این مرکز خرید برای خرید لباس هم مناسب می باشد و بزرگترین مغازه‌ی سی اند ای و گپ همینجا در مارمارا است.

تور هوایی استانبول

کانال تلگرام : https://t.me/behparvaz