تور آنتالیا از تبریز

هر هفته پنجشنبه ها

6 شب 7 روز اقامت

تور آنتالیا از تبریز

 

تور آنتالیا

آنتالیا یکی از شهر های مهم و توریستی شهر ترکیه می باشد که شهر آنتالیا در غرب کشور ترکیه و در شمال دریای مدیترانه واقع شده است . آب هوای شهر آنتالیا در فصل تابستان هوای گرم و در فصل زمستان هوای معتدل بارانی می باشد . در طول سال آنتالیا حدود 300 روز آفتابی می باشد که در این مدت شما می توانید از ماه های آوریل تا نوامبر در آب های آنتالیا شنا کنید . در کنار تفریحات ساحلی و شنا و لذت بردن از آفتاب آنتالیا می توانید در دامنه ی کوه های توروس به اسکی کردن نیز مشغول شوید .
 

تور آنتالیا از تبریز

اقامت در آنتالیا

هتل یکی از مهمترین و اساسی ترین مورد در سفر به آنتالیا می باشد بنابراین هنگام سفر به آنتالیا در نظر داشته باشید که یک هتل ایده آل برای خود انتخاب کرده باشید تا بهترین لحظات را از سفر خود به آنتالیا داشته باشید . در شهر آنتالیا اقامتگاه ها از پانسیون گرفته تا هتل های 4 و 5 ستاره در آنتالیا وجود دارد که بیشتر هتل های 5 ستاره در شهر وان به صورت صبحانه ناهار شام می باشد .

تور آنتالیا از تبریز

مراکز دیدنی شهر آنتالیا

شهر آنتالیا از نظر مراکز تفریحی نسبت به شهر های دیگر ترکیه از تنوع بالایی برخوردار است . آبشار دودون Duden و کورشوفلی Kursunli که کنار هم هر کدام از آنها پارک های زیبایی وجود دارد و رافتینگ ( رودخانه وحشی ) در این تور ابتدا پس از آموزشهای لازم توسط مربیان حرفه ای و گرفتن تجهیزات لازم به ارتفاعات کوهستان می رویم و از تور های دیگر شهر آنتالیا می توان به آکوالند و دلفین لند که از تور های تفریحی در شهر آنتالیا می باشد اشاره نمود .

مناطق شهر آنتالیا

منطقه کمر

این منطقه در 40 کیلومتری شهر آنتالیا واقع شده است نام کمر از دیوار بلندی که مانع ورود سیل به داخل روستا ساخته می شود گرفته شده است . این منطقه تازه شکل گرفته است که برای توریست ها بهترین مکان برای گردش می باشد . این شهر دارای هتل های مجلل , رستوران ها , کافه های مجلل , سواحل زیبا , ویرانه های تاریخی و بازار جالب است . این منطقه به دلیل داشتن مناظر طبیعی فوق العاده زیبا و آب های زلال و شفاف که هر سال تعداد زیادی توریست را به این مکان جذب می کند که هم فرصتی برای بازدید از مناظر طبیعی زیبا و هم شنا کردن در آب های زلال این منطقه می باشد .
 

تور آنتالیا از تبریز

منطقه بلک

بلک در منطقه آک دنیز و در 30 کیلومتری غرب آنتالیا واقع شده است از سال 1990 در ساحل 17 کیلومتری بلک هتل ها و تاسیسات مدرنی تاسیس شده است . فاصله بلک از پارک ملی کورشونلو 20 کیلومتر می باشد . این شهر فاصله ی دیدنی نزدیکی به مکان های تاریخی همچون آسپندوس و پرگه دارد . هتل های زیبای 4 و 5 ستاره در این منطقه وجود دارد که زمین ها ی گلف زیبای داخل یکی از بهترین زمین گلف های شهر آنتالیا می باشد . آموزش تنیس در مدرسه بین المللی تنیس ،تماشای بیش از 100 گونه پرنده در نزدیکی آبشار کورسونافلذت بردن از ورزش های آبی جزئی از جذابیت های این منطقه هستند.می توانید برای گشت زدن در اطراف ساحل ،ماشین یا دوچرخه کرایه کنید .

تور آنتالیا از تبریز

منطقه لارا 

یک منطقه بسیار زیبا با آبهای شفاف و ملایم دریای مدیترانه ای که منطقه ای به سرعت در حال افزایش در صنعت گردشگری می باشد . که امروزه لارا به علت نزدیک بودن به آنتالیا که در 6 کیلومتری آنتالیا واقع شده است به یکی از جذاب ترین و بهترین مکان توریستی تبدیل شده است این منطقه دارای سواحل شنی و سنگریزه می باشد و دریای آن دارای امواج نرم و ملایم می باشد . بیشتر قسمت های ساحل این منطقه به صورت اختصاصی برای استراحت و گرشگری تجهیز شده است از امکانات جدید و راحت مانند انواع پلاژها رستوران  مراکز تفریحی صندلی های ساحلی همراه با چتر امکانات قایق سواری و سایر امکانات که همگی در اختیار بازدیدکنندگان و مسافران می باشد .

تور آنتالیا از تبریز

کانال تلگرام : https://t.me/behparvaz